ומה אם נאסור על מצעד הגאווה?


 הנה כמה רעיונות נוספים, אחרי שנאסור על מצעד הגאווה בירושלים:

 • המשטרה מודיעה שהיא אינה ממשיכה לחקור את פרשיות אולמרט למיניהן. דובר המשטרה מוסר שהחוקרים נתקלו בחומר רב ביותר, הן בארץ והן בחו"ל, ושהמשטרה אינה יכולה להרשות לעצמה להמשיך בחקירה. “אם נעשה זאת, נחטא לתפקידנו לספק ביטחון ציבורי, בעיקר בימים שבהם יש עשרות התרעות לפיגועים קשים במרכזים העירוניים". בתשובה לשאילתה בכנסת, אומר השר לביטחון פנים: “האם סביר בעיניכם שנצטרך להעביר קצינים מאגף המודיעין והחקירות ממשימות של מניעת פח"ע לחקירת כל מיני חשבונות בנק באיי קיימן או בליכטנשטיין? איך תסתכלו בעיניים של האימהות של קרבנות הפיגוע הבא?”
 • המשטרה אוסרת על קיום משחקי כדורגל בירושלים, ולא רק בשבת. “איננו יכולים להבטיח את שלומם של עשרים אלף אוהדים הבאים לאצטדיון 'טדי'. בידינו נתונים סטטיסטיים שלפיהם רבע מיושבי היציע המזרחי הם בעלי עבר פלילי או עבר בתחום עבירות הרכוש. ריכוז כזה של פוטנציאל עברייני איננו דבר שהמשטרה יכולה לאשר שלא לדבר על כך שאין זה ראוי ששוטרי ישראל יאבטחו אירוע בפרופיל כזה".
 • מועצת העיר ירושלים מחוקקת תקנה עירונית האוסרת על גברים חרדים להלך ברחובות העיר ב"שטריימל" ובקפוטה בין ה-1 באפריל ל-1 בנובמבר. בעקבות לחץ של תושבי העיר החילונים, המתלוננים על כך שהדבר מהווה מפגע סביבתי. התקנה נפסלת בשלב הראשון אבל בעקבות איום של ארגונים התומכים בזכויות בעלי-חיים להגיש עתירה לבג"ץ, מחליטה מועצת העירייה לאשר את האיסור על הלבוש החרדי. “למה להם להסתובב ככה באמצע הקיץ?”, אומר דובר מטעם העירייה. “אין לזה שום סיבה". השר לאיכות הסביבה מתערב ומציע פשרה: מתחת לאצטדיון "טדי" יוקצה אולם ממוזג עם שעון שבת, וכל גבר חרדי שיחפוץ להתהלך בלבוש "הבלתי הולם את התנאים האקלימיים במדינה" יוכל לעשות זאת במשך 45 דקות, החל מכל שעה עגולה, שבעקבותיה יאוורר האולם במשך 15 דקות, עד לסבב הבא. המיזוג יופעל על-ידי שעון שבת, כמובן.
 • ממשלת ישראל נענית לבקשת המשטרה וסוגרת את המסגדים על הר-הבית למשך כל חודש הרמדאן. “בחנו את התרחישים שהוצגו על-ידי קציני המשטרה, ולאחר שמיעת חוות-דעת מקצועית של כל הגורמים המבצעיים, הובהר לנו כי אין דרך לאבטח מאה או מאתיים אלף מתפללים על רחבת הר-הבית. כדי למנוע אפליה בין תושבים ערביים שונים, הוחלט כי הדבר השוויוני ביותר יהיה לסגור את הר-הבית לאלתר". יחד עם זאת, מתפלל שירצה בכך, יזכה להנחה בשיעור 30% ממחיר כרטיס למופע אור-קולי על המסגדים. לתושבי ירושלים ההנחה תהיה בגובה 50% וכך גם למתפללים מעל גיל 65. במקום יוצעו שטיחוני תפילה כשרים למהדרין, תרומת האמיר של קטאר, חינם אין-כסף (תידרש תעודת-זהות כפיקדון).

הזוי? לא סביר? משונה? ראוי לגנאי?

לכן מצעד הגאווה חייב לצעוד בירושלים ביום ששי הקרוב.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • שלומי  ביום 5 בנובמבר 2006 בשעה 23:25

  השפויים מחכים לרגע הזה הרבה שנים
  הנה הזדמנות לרסק את הבהמות מוצצות הדם האלה

  ולפגוע בתשתית הטרור של הישיבות שלהם

 • מיקי  ביום 6 בנובמבר 2006 בשעה 12:09

  רק עם הערבים יש מקום לדיון על סובלנות

  מענין מאד

  רגישות לאחרים, מה פתאם?

  אבל ביום הזכרון שאיזה ציד / צלם ימצא חרדי שאינו עומד בצפירה – לא נפסיק לדבר על רגישות

  כמובן שלנו, אלא מה?

  שאנחנו נדאג לרגישות של אחרים, מה פתאום?

  סחטין עליכם – לידיעתכם – אתם נראים בדיוק כפי שאתם – אין צורך לשום כסות

 • נמרוד ברנע  ביום 7 בנובמבר 2006 בשעה 0:25

  וניסוח מצויין של אחת הטענות המרכזיות לקיום המצעד.

  מקווה לפגוש אותך שם 🙂

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: